Louds ~ Sexta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Louds ~ Sexta

Sexta Forum
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 vancoca

Goto down 
+2
Lucya
vilden
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimePi september 07, 2007 7:54 pm

Nakano napísal:
Lidi ten bilingval musi byt brutalny, ved ja nevim ani slovensku abecedu Very Happy

Nj ....moja hlava sa nevie zatial spametat z takeho mnozstva uciva...to viete v jeden den casovanie parler,etre a avoir a ktomu este aj dni v tyzdni mam co robit cez vikend ....ale ja viem zaciatky su tazke...hlavne pre "paulinku"
ta sa hrooozne nudi na hodinach a je z toho hrozne otravena, ja este v poho rozhodla som sa ze si na zaciatok budem bravat sudoku do skoly a budem lustit hehehe btw este som zvedava na vlada ako stihne dobehnut to co zameskal za prvy tyzden .... siiice na druhej strane zapametat si mena 25 bab vratane 3 kristinok dominik a ja este neviem koho ....pritom su to take ........ zipped zipped whistle no ale mozno len prvy tyzden no niektore su fajn asi tak hmmm... 4 hehehehhe tak caute
Návrat hore Goto down
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimePi september 07, 2007 7:56 pm

Coconut napísal:
Nakano napísal:
Lidi ten bilingval musi byt brutalny, ved ja nevim ani slovensku abecedu Very Happy

Nj ....moja hlava sa nevie zatial spametat z takeho mnozstva uciva...to viete v jeden den casovanie parler,etre a avoir a ktomu este aj dni v tyzdni mam co robit cez vikend ....ale ja viem zaciatky su tazke...hlavne pre "paulinku"
ta sa hrooozne nudi na hodinach a je z toho hrozne otravena, ja este v poho rozhodla som sa ze si na zaciatok budem bravat sudoku do skoly a budem lustit hehehe btw este som zvedava na vlada ako stihne dobehnut to co zameskal za prvy tyzden .... siiice na druhej strane zapametat si mena 25 bab vratane 3 kristinok dominik a ja este neviem koho ....pritom su to take ........ zipped zipped whistle no ale mozno len prvy tyzden no niektore su fajn asi tak hmmm... 4 hehehehhe tak caute

S tou paulinkou som necela nikoho urazit tak nemusite zalovat ok???
Návrat hore Goto down
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeSo september 08, 2007 12:00 am

jasne, sisa, paule niic nepovieme Very Happy. Tak to hej.. kebyze som vlado, tka to nezvladam. Vravela som ti ,ze niektore baby uz chceli vidiet jeho podobu? Very Happy A pytali sa ma, ze ci je pekny, ale ked ho videli, tak pomlcali.. Takze som radsej dodala nieco o jeho charaktere. Heheheh. Inak ta Veronika, co sedi za vami je fajn, ta z IPD, ja som ju poznala uz pred bilingvalom. A tak Very Happy
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeSo september 08, 2007 8:08 am

AAAhaha Smile no pekne, to ked sem vlado dojde a precita si to... ale silvia, to je celkom dobee ze 4su fajn...ehm...kolko vas tam je? a neratas do tych styroch aj luciu a paulu? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeSo september 08, 2007 1:35 pm

Bodaj by nas do tych styroch neratala Very Happy:D
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
vilden
Študent akadémie
Študent akadémie
vilden


Male
Počet príspevkov : 111
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeNe september 09, 2007 12:07 am

vlado je krasavec,mne sa paci !
Návrat hore Goto down
http://e-sports.sk
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeNe september 09, 2007 5:56 pm

Hehehhehehehhehehhehehehe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! hehehhehehhehehhehe ja nemozem ....najprv vidim iba hehehhee...kubov odkaz na 3.stranke:Vlado je nahodou krasavec mne sa paci....hehheheheh Kubo nemas chybu uz davno som sa tak nerehotala
Návrat hore Goto down
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeNe september 09, 2007 6:01 pm

A inak IPD?? ja neviem ona pockaj ktora je veronika ja ani neviem nie ta cierna ze?? A k tym fajn babam nie paula a lucia v nich nie su zapocitane...A chalani vyzera byt hmm...Martin a Oliver fajn ...inak aj mna sa uz pytali na Vlada ...som zvedava na pondelok...A kvoli Lucii a Vladovi sa asi tesim do skoly ja viem je to neuveritelne ...ale som sama s rodicmi doma a lezu mi na nervyyyy .....P.S.: S Vladom priide vela moznosti zoznamit sa s Olivieerom tongue chech
Návrat hore Goto down
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeNe september 09, 2007 6:04 pm

Uz vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Ivanka pri Dunajiiiiiiiiii......Lucya:Lokalizacia:IpD .......a zaplo mi to Cool Cool Cool
Návrat hore Goto down
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeNe september 09, 2007 8:15 pm

Hej, Kubo je neocenitelny, v tomto Very Happy:D Vid moja najoblubenejsia hlaska na Louds: Uz ste niekoho prepadli? Very Happy

Veronika, to je ta blondinka co sedi za Veronikou Very Happy. Coze? Akoze my nie sme fajn? Hmmmmmmmmm

Aj ja sa tesiim, ale viac na Luciu, hehehe. Fuj, ale na nultu.. a v pondelok... Aaah.

Takze Siska, Olivier? Hmmm Very Happy. Heheh, ale nahodou je celkom zlaty Wink

Chvalim ta, ze ti doplo Very Happy
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimePo september 10, 2007 5:56 pm

JA chcem videt Oliveraaaaaaaaaaa, mam rada to meno Smile nahodou Vlado... ale nic Wink sisa sa na mnaa tesilaaaa, aj ja na nuuu aj na vas vsetkych ale uplne mrtne. Sisa, ja sa na teba aj zajtra tesim, hrozne! Inak to som zabudla, ty si tu dakde, tusim v happy birthday pisala ze bububu preco ste zalozili tu temu po mojich narodkach, ako po tvojich, tak ale mna z toho neobvinuj ja som ti dala aj darcek, aj jancimu a paule...nutelu Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeUt september 11, 2007 8:51 pm

Nakano napísal:
JA chcem videt Oliveraaaaaaaaaaa, mam rada to meno Smile nahodou Vlado... ale nic Wink sisa sa na mnaa tesilaaaa, aj ja na nuuu aj na vas vsetkych ale uplne mrtne. Sisa, ja sa na teba aj zajtra tesim, hrozne! Inak to som zabudla, ty si tu dakde, tusim v happy birthday pisala ze bububu preco ste zalozili tu temu po mojich narodkach, ako po tvojich, tak ale mna z toho neobvinuj ja som ti dala aj darcek, aj jancimu a paule...nutelu Very Happy lol!

hehehhe neboj neobvinujem ...taky "chutny" darcek v pravom zmysle slova som uz tak dlhoo nedostala...Ale k tym chalanom ja neviem asi iba oni dvaja teda Oliver a Martin ten normalny ne misiak su fajn dnes som ako tak nadviazala konverzaciu a fajn...btw mali ste vidiet domcu ked ho uvidela on ma totiz cez 2 metre hehheh a vyzera tak hrozne staro ....ale nie pekne len tak zaujimavo no filip dnes povedal ze je peknyyyyyy....!!!! nas filip prokop o nom!!!!!
Návrat hore Goto down
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeUt september 11, 2007 9:06 pm

No! Ja som vedela, ze s Filipom neco neni v poriadku! Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Torn_ Apart_ Paper_ Yoyo
Genin
Genin
Torn_ Apart_ Paper_ Yoyo


Female
Počet príspevkov : 281
Age : 32
Lokalizácia : Nove mesto
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeUt september 11, 2007 9:25 pm

Jjjj ja som sa ho zlaklaaaa lebo cumiiim nanho, ze nejakyyy je henten vysokyyy na okolie 1BF a zrazu Sisa, ze ten chodii s nimi...Akoze wow cyclops Smile Ten bol este snaad urastenejsi jak Septimania Razz
Návrat hore Goto down
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeUt september 11, 2007 9:38 pm

hehehe, a o com ste konverzovali? Razz
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 12, 2007 7:29 pm

Lucya napísal:
hehehe, a o com ste konverzovali? Razz

Nepovieeeeem...hehehhehe
Návrat hore Goto down
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimePo október 15, 2007 7:09 pm

Ja nechcem aby na zaciatocnej stranke pri skole bol uvedeny moj nick ..ako posledny prispevok potom mam pocit ze som out a ze som trepla nejaku totalnu hovadinu ..ked nikto nereagoval plosiiim reagujte na mnaaaa.... affraid
Návrat hore Goto down
Micupii
Člen Akatsuki
Člen Akatsuki
Micupii


Female
Počet príspevkov : 803
Age : 32
Lokalizácia : Wonderland :P
Registration date : 24.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimePo október 15, 2007 10:09 pm

Coconut napísal:
Ja nechcem aby na zaciatocnej stranke pri skole bol uvedeny moj nick ..ako posledny prispevok potom mam pocit ze som out a ze som trepla nejaku totalnu hovadinu ..ked nikto nereagoval plosiiim reagujte na mnaaaa.... affraid

Asi som nechapava ale nepochopila som to:D
Návrat hore Goto down
http://www.kagane.deviantart.com
Coconut
Študent akadémie
Študent akadémie
Coconut


Female
Počet príspevkov : 196
Age : 30
Lokalizácia : Stupavaaaa
Registration date : 23.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 16, 2007 6:40 pm

kagane.shahuchi napísal:
Coconut napísal:
Ja nechcem aby na zaciatocnej stranke pri skole bol uvedeny moj nick ..ako posledny prispevok potom mam pocit ze som out a ze som trepla nejaku totalnu hovadinu ..ked nikto nereagoval plosiiim reagujte na mnaaaa.... affraid

Asi som nechapava ale nepochopila som to:D

Hmmm...neviem ti to lepsie vysvetlit hihihih...
Návrat hore Goto down
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitimeSo október 20, 2007 4:27 pm

Ja som to pochopila Very Happy Ach jo.. trapas no Smile
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Sponsored content





vancoca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: vancoca   vancoca - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
vancoca
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Louds ~ Sexta :: Škola-
Prejdi na: