Louds ~ Sexta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Louds ~ Sexta

Sexta Forum
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hlášky

Goto down 
+2
Adaaa
Lucya
6 posters
AutorSpráva
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSo február 17, 2007 2:45 am

Rozhodla som sa založiť túto tému, aby som zas jak debil nemusela v triede sa každého pýtať, či nepovedal nejakú dobrú hhlášku, resp. či niekto nepovedal nejakú hlášku.

Hlášky potom odcestujú na triednu stránku.
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Adaaa
Nudný
Nudný
Adaaa


Female
Počet príspevkov : 63
Age : 31
Registration date : 22.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Adaaa   Hlášky Icon_minitimeSo február 17, 2007 9:07 pm

napisala som jednu tam do news... Smile
Návrat hore Goto down
Peanutee
Nudný
Nudný
Peanutee


Počet príspevkov : 33
Registration date : 07.04.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeUt máj 29, 2007 7:47 pm

Ahaaaaaaa tak to som mala sem napisat ....tak pockat te raz....heheheh ja som tapsa Laughing Very Happy Smile king jocolor
Návrat hore Goto down
Peanutee
Nudný
Nudný
Peanutee


Počet príspevkov : 33
Registration date : 07.04.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeUt máj 29, 2007 7:48 pm

Pocuvajte : Louds: Pisomka z fyziky : Silvia(si spieva): Ked to nejde tak to nejde ... (Kto chce vediet Silviinu znamku z pisomku ete si musi pockat:)))

Je to smiesne ...??? Mne to na tej pisomke ani neprislo teda brala som to s odstupom inac by som si asi nespievala ale tvipne mi to doslo az potom ...Ha?? Mozno ani ne moc ...xixi nevadiiiiiiii king jocolor heheheh tak ete raz
Návrat hore Goto down
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeUt máj 29, 2007 8:41 pm

tak aj ja ete raz: eh...pochopila som to z 30tich percent...
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Peanutee
Nudný
Nudný
Peanutee


Počet príspevkov : 33
Registration date : 07.04.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeUt máj 29, 2007 8:48 pm

Nakano napísal:
tak aj ja ete raz: eh...pochopila som to z 30tich percent...
A tu si est vacsia lastovicka ...to s tou pisomkou v zatvorke si tam nevsimaj
len to s tym hore no nic bleeeeee
preco sm to pisaaalaaa??????? Evil or Very Mad whistle whistle whistle whistle zipped zipped zipped whistle zipped whistle

AAA teraaaaaz ja idem na vecnee casy zzz zzz Sleep Sleep zzz kedze som sa trosku klefla paaaapaaaaa

A lucia ak na toto napises ze si to nepochopila tak Furious
Návrat hore Goto down
Peanutee
Nudný
Nudný
Peanutee


Počet príspevkov : 33
Registration date : 07.04.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeUt máj 29, 2007 8:52 pm

Este raz : Pisomka z fyziky : vsetci vynervovany, piiisu jak keby chceli zodrat pergamen, nervozne a zubozene sa obzeraju kolko maju este casu a Silvia si na Dominikino nestastie(prepaaac domca) vyspevuje : Ked to nejde tak to nejde...ked ono to stale neznie vtipne
Asi to nebude ftipnee??? ze??M?
Hehehehhe teraz ma napadlo ze ked sa sem pojde pozriet Lucka zee jeeejo kolko hlasok mi sem poslali(do tejto temy) a dojde sem zostane trosku zarazenaa king jocolor heh ..prepacte za moje prispevky nudneeee a huci mi pro hlave praaaaacka
Návrat hore Goto down
Micupii
Člen Akatsuki
Člen Akatsuki
Micupii


Female
Počet príspevkov : 803
Age : 32
Lokalizácia : Wonderland :P
Registration date : 24.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeUt máj 29, 2007 10:22 pm

Peanutee napísal:
Este raz : Pisomka z fyziky : vsetci vynervovany, piiisu jak keby chceli zodrat pergamen, nervozne a zubozene sa obzeraju kolko maju este casu a Silvia si na Dominikino nestastie(prepaaac domca) vyspevuje : Ked to nejde tak to nejde...ked ono to stale neznie vtipne
Asi to nebude ftipnee??? ze??M?
Hehehehhe teraz ma napadlo ze ked sa sem pojde pozriet Lucka Tranova zee jeeejo kolko hlasok mi sem poslali(do tejto temy) a dojde sem zostane trosku zarazenaa king jocolor heh ..prepacte za moje prispevky nudneeee a huci mi pro hlave praaaaacka

Pochopila soooooom:D A je to vtipne:D

Od veci: Dnes som bola zase na Piratoooooooch:D yes I love you I love you I love you I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven yes
Návrat hore Goto down
http://www.kagane.deviantart.com
Torn_ Apart_ Paper_ Yoyo
Genin
Genin
Torn_ Apart_ Paper_ Yoyo


Female
Počet príspevkov : 281
Age : 32
Lokalizácia : Nove mesto
Registration date : 23.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 10:04 am

kagane.shahuchi napísal:
Peanutee napísal:
Este raz : Pisomka z fyziky : vsetci vynervovany, piiisu jak keby chceli zodrat pergamen, nervozne a zubozene sa obzeraju kolko maju este casu a Silvia si na Dominikino nestastie(prepaaac domca) vyspevuje : Ked to nejde tak to nejde...ked ono to stale neznie vtipne
Asi to nebude ftipnee??? ze??M?
Hehehehhe teraz ma napadlo ze ked sa sem pojde pozriet Lucka Tranova zee jeeejo kolko hlasok mi sem poslali(do tejto temy) a dojde sem zostane trosku zarazenaa king jocolor heh ..prepacte za moje prispevky nudneeee a huci mi pro hlave praaaaacka

Pochopila soooooom:D A je to vtipne:D

Od veci: Dnes som bola zase na Piratoooooooch:D yes I love you I love you I love you I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven yes


Ja som tak vynervovana, ze si ani neuvedomujem co robis sisa, cize si v pohode dalej spievaj Smile

Simona, ty ale, tebe staci strasne malo aby si bola na nieco zavisla...rychlo sa zozavisluvavas! tak, tak...
Návrat hore Goto down
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 4:29 pm

Peanutee napísal:
Nakano napísal:
tak aj ja ete raz: eh...pochopila som to z 30tich percent...
A tu si est vacsia lastovicka ...to s tou pisomkou v zatvorke si tam nevsimaj
len to s tym hore no nic bleeeeee
preco sm to pisaaalaaa??????? Evil or Very Mad whistle whistle whistle whistle zipped zipped zipped whistle zipped whistle

AAA teraaaaaz ja idem na vecnee casy zzz zzz Sleep Sleep zzz kedze som sa trosku klefla paaaapaaaaa

A lucia ak na toto napises ze si to nepochopila tak Furious

.....no vies, ked si to uz zakazala.....
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 4:31 pm

Hehe, po tom druhom vysvetleni uz aj mne zaplo... Razz
btw, vsetko na com sa vy zozavislujete mi zacne liest na nervy...a ja viem preco, ked chces simona, ja ti to vysvetlim, ale sukromne, lebo to zas nemusim vedet cela trieda, nepotesilo by ta to
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 7:07 pm

Aha... takze tak... aj my sme dneska celkom peknu hlasku:

Lucia: Ja v tom nemam prsty!
Paula: Ale mas v tom nohy!!

(kopala som jej cez zemepis do vrecka a potom jej spadlo zo stolicky)


A ano Lucia,mas pravdu, ja som si myslela, ze ake krasne hlasky budem moct pridat Very Happy Ale minule som nejake pridala, ale nenapisala som to do noviniek.

A este k zozavislacovaniu ... u mna sa da povedat, ze na HP zavisla nie som.. ved boze dokazem prezit bez citania HP, staci ked na to pomyslim a som v HP svete. Proste ma to ufascinuvava (lol, podme si dat sutaz Very Happy) ten svet, genialita Rowlingovej.. aaaach Very Happy Ale Pirati ma nelakaju a este k tomu je to len film, takze tam svoju fantaziu moc neuplatnujes. Ale Paulu Pirati beru. A inak to je tajomstvo a nikto by to nemal vediet, ale u mna moja HP sialenost, mania, nenormalnost, nazvime si ako chceme, trosku opadava, ale vzrastie hned ako bude par dni pred premierou...

Btw, ked uz sme pri HP, nepojde s nami(neviem ci Paula, alebo jabudeme moct, ale budu nas musiet pustit) niekto o polnoci na premieru HP? Aj predpremieru beriem. ALe HP si fakt nechcem nechat ujst. A kniha mi pride domov desat dni po vydani.. Joooj, tesiim Tu

A inak asi sa nachvilu vratim k anime, pretoze asi tak pred rokom som sa do toho dostala Very Happy znie to divne.. ale snad chapeme.. A pamatam si, ako k tomu doslo, keby niekto chcel vediet..... nech napise


Dlhy prispevok Very Happy Kto ma prekona? Ci uz ma prekonali?
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 8:08 pm

No mna najviac bere kniha, ktora je dost od veci, co sa tyka toho, co ste tu spominali. Ja mam najradsej Eragona, lebo je to ciste fantasy, aj HP sice je fantasy, ale to sa mi az tak nepaci, je tam priliz zapleteny ten taky normalny zivot, alebo ako to nazvat. Aj taky Lord of the Rings mam oooovela radsej ako HP + nejake to sci-fi jak Star wars, ale to uz menej. Fantasy, to je moje! Draci, cary, elfovia, trpaslici a mnohe ine narodnosti, tie svety a vsetkoo. Za toto ma budete nenavidiet do konca vekov, ale Tolkiena mam radsej jak Rowlingovu (aj ked to bola ona, kto ma s HP naucil citat knihy Razz ) a ete nieco, co vam pride nenormalne, na tretiu knihu od Paoliniho sa tesim viac jak na HP5 movie a HP7 knihu dokopy, a na ne sa tesim brutalne, tak si asi viete predstavit moje ocakavanie konca trilogie o Dracom jazdcovi Very Happy lol! geek study
Este k tym piratom...keby tam ten Depp tak perfektne nezvladal tu rolu Jacka Sparrowa, tak by to so mnou ani nehlo Smile Cool lol!
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 8:09 pm

Je to dlhe, ale Lucya I je lepsia, klaniam sa. Ozaj pak ti este vysvetlim, jak som to dnes myslela s tym, ze si sa ma dotkla, lebo to v konecnom dosledku vyznelo diiivnneeeee Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Micupii
Člen Akatsuki
Člen Akatsuki
Micupii


Female
Počet príspevkov : 803
Age : 32
Lokalizácia : Wonderland :P
Registration date : 24.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 8:18 pm

Lucya napísal:
Aha... takze tak... aj my sme dneska celkom peknu hlasku:

Lucia: Ja v tom nemam prsty!
Paula: Ale mas v tom nohy!!

(kopala som jej cez zemepis do vrecka a potom jej spadlo zo stolicky)


A ano Lucia,mas pravdu, ja som si myslela, ze ake krasne hlasky budem moct pridat Very Happy Ale minule som nejake pridala, ale nenapisala som to do noviniek.

A este k zozavislacovaniu ... u mna sa da povedat, ze na HP zavisla nie som.. ved boze dokazem prezit bez citania HP, staci ked na to pomyslim a som v HP svete. Proste ma to ufascinuvava (lol, podme si dat sutaz Very Happy) ten svet, genialita Rowlingovej.. aaaach Very Happy Ale Pirati ma nelakaju a este k tomu je to len film, takze tam svoju fantaziu moc neuplatnujes. Ale Paulu Pirati beru. A inak to je tajomstvo a nikto by to nemal vediet, ale u mna moja HP sialenost, mania, nenormalnost, nazvime si ako chceme, trosku opadava, ale vzrastie hned ako bude par dni pred premierou...

Btw, ked uz sme pri HP, nepojde s nami(neviem ci Paula, alebo jabudeme moct, ale budu nas musiet pustit) niekto o polnoci na premieru HP? Aj predpremieru beriem. ALe HP si fakt nechcem nechat ujst. A kniha mi pride domov desat dni po vydani.. Joooj, tesiim Tu

A inak asi sa nachvilu vratim k anime, pretoze asi tak pred rokom som sa do toho dostala Very Happy znie to divne.. ale snad chapeme.. A pamatam si, ako k tomu doslo, keby niekto chcel vediet..... nech napise


Dlhy prispevok Very Happy Kto ma prekona? Ci uz ma prekonali?


JAAAAAAAAAAAA JAA jaaaa pojdem o polnociiiii:D Radaaaaa:)
Návrat hore Goto down
http://www.kagane.deviantart.com
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 8:22 pm

Tolkiena som necitala, nemala som moznost, pretoze nemam knizky.. Eragon takisto. I ked rada by som si to precitala. Raz snad. Ale teraz budem musiet precitat insie veci... ta povinna literatura je hroznaa.. chcem to mat nacitane, ved co keby sme to mali na bilingvale Very Happy niekedy si myslim, ze rozmyslam ako Hermiona.. Very Happy

Dobre, dobre..zajtra budes este v skole? Nejdete do Pariza?



Simona, dobre, plati! Tu Very Happy
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Micupii
Člen Akatsuki
Člen Akatsuki
Micupii


Female
Počet príspevkov : 803
Age : 32
Lokalizácia : Wonderland :P
Registration date : 24.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeSt máj 30, 2007 8:22 pm

Nakano napísal:
No mna najviac bere kniha, ktora je dost od veci, co sa tyka toho, co ste tu spominali. Ja mam najradsej Eragona, lebo je to ciste fantasy, aj HP sice je fantasy, ale to sa mi az tak nepaci, je tam priliz zapleteny ten taky normalny zivot, alebo ako to nazvat. Aj taky Lord of the Rings mam oooovela radsej ako HP + nejake to sci-fi jak Star wars, ale to uz menej. Fantasy, to je moje! Draci, cary, elfovia, trpaslici a mnohe ine narodnosti, tie svety a vsetkoo. Za toto ma budete nenavidiet do konca vekov, ale Tolkiena mam radsej jak Rowlingovu (aj ked to bola ona, kto ma s HP naucil citat knihy Razz ) a ete nieco, co vam pride nenormalne, na tretiu knihu od Paoliniho sa tesim viac jak na HP5 movie a HP7 knihu dokopy, a na ne sa tesim brutalne, tak si asi viete predstavit moje ocakavanie konca trilogie o Dracom jazdcovi Very Happy lol! geek study
Este k tym piratom...keby tam ten Depp tak perfektne nezvladal tu rolu Jacka Sparrowa, tak by to so mnou ani nehlo Smile Cool lol!

Jop jop egaron je dobry!!! Aleeee ja sa viac tesim na 7 nez na 3 eragona... kedy bude?????

A jo mas pravdu keby to Johnny depp tak dobre nezahral nebolo by to take dobre!!!!!

Johnny Depp je proste uzasnyyyyyyyyy I love you


Harigi napísal:

Simona, ty ale, tebe staci strasne malo aby si bola na nieco zavisla...rychlo sa zozavisluvavas! tak, tak...

Nj, ale zas tak malo nie....


Nakano napísal:
Hehe, po tom druhom vysvetleni uz aj mne zaplo... Razz
btw, vsetko na com sa vy zozavislujete mi zacne liest na nervy...a ja viem preco, ked chces simona, ja ti to vysvetlim, ale sukromne, lebo to zas nemusim vedet cela trieda, nepotesilo by ta to

Oki zajtra bude casu dost mozes mi to povedat.
Návrat hore Goto down
http://www.kagane.deviantart.com
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimeŠt máj 31, 2007 10:01 pm

Teraz mi napadlo:

"Nehovorí sa kravina, ale kravovina."

- Vančová
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Peanutee
Nudný
Nudný
Peanutee


Počet príspevkov : 33
Registration date : 07.04.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimePi júl 06, 2007 4:12 pm

Neviem ako som sa dostala do tejto temy ale ked uz som tu neda mi nenapisat ze pocas vyletu prednim aj po nom proste tie posledne dni v skole sme boli s luciou svedkami nespocetneho mnozstva hlasok a este sme si hovorili tota by sa dalo dat na louds no aspon paulinkine Taaaaaaaaaaaaaam jeeeeeee....!!!.....sa neda zabudnut (iba tak k svetluske) no musim uznat ze ten vylet patril k najkrajsim dnom celeho roka a ze som bola prekvapena tou uzasnou atmosferou a chalanmi heheh
Návrat hore Goto down
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimePi júl 06, 2007 4:20 pm

Alebo, co ste sa na mne vsetci smiali : Paula, to je ako prichod dementorov.
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Peanutee
Nudný
Nudný
Peanutee


Počet príspevkov : 33
Registration date : 07.04.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimePi júl 06, 2007 4:40 pm

Lucya napísal:
Alebo, co ste sa na mne vsetci smiali : Paula, to je ako prichod dementorov.

Hehehhehe hej hej este aj Luciina mama.....
Návrat hore Goto down
Kiri
Shukaku
Shukaku
Kiri


Male
Počet príspevkov : 1065
Age : 34
Lokalizácia : Riť sveta
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimePi júl 06, 2007 4:58 pm

Lucya napísal:
Alebo, co ste sa na mne vsetci smiali : Paula, to je ako prichod dementorov.

Ty ale to bola taka supa do toho ticha, ze sa nedalo nerehotat Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.kiraxy.deviantart.com
Lucya
Admin
Admin
Lucya


Female
Počet príspevkov : 531
Age : 31
Lokalizácia : IpD
Registration date : 21.01.2007

Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitimePi júl 06, 2007 7:52 pm

Ale ked v knihe to je tak podobne popisane, az na to ze sa uplne zotmie.. Very Happy Ale nehajte tak.
Návrat hore Goto down
http://lunarry.net
Sponsored content





Hlášky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlášky   Hlášky Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hlášky
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Louds ~ Sexta :: Škola-
Prejdi na: